Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes tek 'Astiri'

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i vrasjes tek 'Astiri'

09:42, 21/01/2020

Shpallet në kërkim i dyshuari si autor i vrasjes së Vilson Tafçiut mbrëmjen e djeshme tek Astiri.

I shpalluri në kërkim është me inicialet N.D. 

Policia dyshon se është ai që ka vrarë 28-vjeçarin. 

Mbrëmjen e djeshme pas vrasjes është kontrolluar banesa e personit me inicialet N.D. por nuk është gjetur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco