Vrasja në Tiranë, ja çfarë thotë policia për identitetin e viktimës

Vrasja në Tiranë, ja çfarë thotë policia për identitetin e viktimës

21:24, 20/01/2020

Policia ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi vrasjen e ndodhur në zonën e Astirit në mbrëmje në Tiranë

Informacion paraprak

Rreth orës 20.45, në Astir, në një rrugicë, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi V.T, rreth 28 vjeç, i cili më pas ka gjetur vdekjen.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë  bërë rrethimin e  zonës në një perimetër të gjerë.

Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore si dhe vijon puna  nga grupi hetimor  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullimin dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe arrestimin e autorëve

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco