FOTO-VIDEO nga vrasja në Tiranë/ I riu në kafe me një vajzë, e thirrën dhe e qëlluan

FOTO-VIDEO nga vrasja në Tiranë/ I riu në kafe me një vajzë, e thirrën dhe e qëlluan

21:15, 20/01/2020

Zbardhen detaje të reja në lidhje me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë.

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë bërë të ditur për SYRI.net se, viktima, V.T, 28 vjeç, ka qenë në kafe i shoqëruar me një vajzë.

Një person e ka thërritur të dalë jashtë dhe sapo u riu ka dalë në trotuar është qëlluar me dy plumba.

Foto dhe Video nga vendngjarja:

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco