Vrasja në Tiranë, detaje të reja nga identikiti i viktimës

Vrasja në Tiranë, detaje të reja nga identikiti i viktimës

21:16, 20/01/2020

Është zbardhur një pjesë e identikitit të personit të mbetur të vrarë këtë mbrëmje në zonën e Astirit në Tiranë. Sikundër mësohet viktima është i moshës 30 vjeç.

Ai u qëllua me tri plumba në një local në zonën e Astirit ndërsa ishte në shoqërinë e një vajze.

Viktima u thirr nga autori dhe më pas u qëllua në sy të vajzës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco