EMRI/ Me precedentë penalë, zbulohet personi i dytë i plagosur në Vlorë

EMRI/ Me precedentë penalë, zbulohet personi i dytë i plagosur në Vlorë

19:27, 18/01/2020

Është zbardhur edhe emri i personit të dytë të plagosur në krimin e dyfishtë në Vlorë, të ndodhur këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në një lokali.

Personi I dytë dhe që mendohet se është edhe objektivi i atentatit është Nikollaq Çepaj, 36 vjeç, I cili thuhet se kishte vetëm 3 ditë që kishte lënë qelinë.

Ndërkohë që në këtë ngjarje ka mbetur i plagosur edhe shtetasi Roland Çepaj, 23 vjeç.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco