Ja kush është personi i marrë peng sot në Kamzë, nuk dihet ende fati i tij

Ja kush është personi i marrë peng sot në Kamzë, nuk dihet ende fati i tij

20:07, 17/01/2020
A+ Aa A-

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën ‘London’ në Kamzë.

Ai quhet Jak Prenga, 49 vjeç, dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë.

Prenga fillimisht u dhunua nga dy persona ndërsa ishte në makinën e tij.

Ata e tërhoqën dhe e futën në makinën e tyre.

Për herë të fundit makina është parë në Urën e Gjoles, ndërkohë që mendohet se ka humbur gjurmët në Fushë-Krujë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco