E rëndë në Laç/ Një fëmijë i asfiksuar nga flakët

E rëndë në Laç/ Një fëmijë i asfiksuar nga flakët

15:20, 17/01/2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sanxhak të Kurbinit.

Zjarri ka përfshirë një banesë në këtë zonë dhe fatkeqësisht një fëmijë 3 vjeç eshte asfiksuar.

Siç raporton gazetari i SYRI TV nga Laçi, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e Hakik Çokut,

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco