Plas në paraburgimin e Fierit, të burgosurit refuzojnë të qëndrojnë me vrasësin e Drita Saliajt

Plas në paraburgimin e Fierit, të burgosurit refuzojnë të qëndrojnë me vrasësin e Drita Saliajt

13:34, 15/01/2020

Ditën e sotme ka pasur tensione të forta në ambientet e paraburgimit në Fier, për shkak se të burgosurit kanë refuzuar qendrimin pranë tyre të 26-vjeçarit Ervis Zotaj, i cili dyshohet se vrau pak ditë më parë në mënyrë makabre Drita Saliajn.

Zotaj së bashku me dy të rinj të tjerë janë arrestuar për shkak se dyshohet se dhunuan dhe më pas e hodhën në lumë të njohurën e tyre, Saliaj, mbrëmjen e 5 Janrit të këtij viti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco