VIDEO/ Makina  në flakë në Tiranë, mister shkaqet

VIDEO/ Makina në flakë në Tiranë, mister shkaqet

18:16, 10/01/2020

Një makinë ka marrë flakë vetëm pak minuta më parë pranë rrugës së Elbasanit në Tiranë.

Nuk ka ende informacione mbi shkaqet e këtij zjarri.

Ndërkohë që pamjet janë të frikshme për orarin e lëvizjes.

Edhe pse makina ndodhet në flakë në vendngjarje, nuk dallohen forcat zjarrëfikëse dhe policia.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco