VIDEO/ Përplasja fatale, ja si ndodhi aksidenti me dy të vdekur sot në Tiranë

VIDEO/ Përplasja fatale, ja si ndodhi aksidenti me dy të vdekur sot në Tiranë

19:31, 02/01/2020
A+ Aa A-

News 24 dhe BalkanWeb kanë publikuar videon ekskluzive të aksidentit së pasdites së sotme me dy viktima.

Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije se nga pamjet filmike, aksidenti është shkaktuar nga Golf-i i cili në tentativë për t’u kthyer në një rrugë dytësore, i preu rrugën automjetit ‘Volkswagen New Beatle’’ i cili përplasi më pas dy kalimtarët, Erion Ballën dhe Hidajete Salliun.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton se automjeti tip ‘Golf’ sapo do kthehej në rrugë dytësore kur nga mbrapa po vinte automjeti tip ‘Volkswagen Beattle’.

Golf-i i preu rrugën automjetit tjetër duke i prishur ekulibrin. Nga pamjet duket se si automjeti tjetër del nga rruga dhe më pas përplas këmbësorët për vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alb02/01/2020 20:55

Shikojeni kur ekspertet tane te nxjerrin fajtor golfin,dmth para se te kthehej duhet te shikonte rrugen qe te mos behej burim aksidenti etj.por vetem te ishte fallxhor ta parashikonte qe nje pleher do vinte me 120. Km ne ore.ishalla sme provon zoti,por po te me shtypi njeri ndonje familjar timin keshtu,minimumi kam per ta vrare.dhe shteti le ta denoje me nenin 290 deri 5 vjet burg po deshi.

Zeqo02/01/2020 20:03

Ca lloj parakalimi me 100 km ne ore a mos me shume brenda qytetit . Policia duhet te beje testet e droges tek drejtuesit se ska mundesi.cdo dite te vdekur nga akasidentet , jemi kthyer ne kafshe

Shto koment

Denonco