E masakrojnë në lokal/ I riu në Korçë përfundon në spital me dëmtime në kokë

E masakrojnë në lokal/ I riu në Korçë përfundon në spital me dëmtime në kokë

23:10, 11/12/2019

Një person është paraqitur ne spitalin rajonal të Korçës, me dëmtime në kokë.

Personi është goditur me mjete te forta ndërsa sipas dëshmisë që ka dhënë, është konfliktuar me persona të tjerë në një lokal ne qytetin e Korçës.

Dëshmia e të riut ka qenë e paqartë pasi ka qenë nën efektin e alkoolit, ndërsa gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Ende nuk është saktësuar identiteti i të plagosurit dhe vendi i ngjarjes, ndërsa Policia është duke bërë verifikimet e saj në disa zona të qytetit juglindor në kërkim të autorëve të mundshëm të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco