Aksident pranë një club-i në Elbasan/ Disa vajza të plagosura dërgohen me urgjencë në spital

Aksident pranë një club-i në Elbasan/ Disa vajza të plagosura dërgohen me urgjencë në spital

22:49, 11/12/2019

Aksident pranë një club nate në Elbasan.

Sipas asaj që mëson Syri.net, nga përplasja e dy makinave disa vajza kanë mbetur të plagosura.

Të dëmturat janë dërguar me urgjencë në spital, ndërsa përdorimi alkoolit mendohet të jetë shkaku.

Raportohet për 3 vajza të plagosura, por nuk ka ende një konfirmin as nga policia dhe as nga spitali i Elbasanit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco