Toka në Shqipëri nuk gjen qetësi/ Ja sa tërmete janë regjistruar vetëm në 48 minutat e fundit

Toka në Shqipëri nuk gjen qetësi/ Ja sa tërmete janë regjistruar vetëm në 48 minutat e fundit

16:25, 09/12/2019

Vijojnë lëkundjet e tokës në Shqipëri.

Vetëm në 48 minutat e fundit, në zonën mes Durrësit, Tiranës dhe Lezhës janë regjistruar 5 tërmete.

Më i forti prej tyre ka qenë me epiqendër në 18 km pranë Mamurrasit dhe me magnitudë 3.6 ballë, e shkallës rihter.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco