VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Sarandë, 1 i vdekur. Ja emri

VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Sarandë, 1 i vdekur. Ja emri

12:27, 09/12/2019

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Sarandë.

Burime nga policia thanë se aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në rrugën nacionale Sarande-Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion.

Viktima mësohet se është identifikuar si Kosta Kaça rreth 75 vjeç.

 Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco