Pamje të rënda/ Aksident i rëndë në Korçë, zjarrfikësit punojnë për nxjerren e viktimës nga makina

Pamje të rënda/ Aksident i rëndë në Korçë, zjarrfikësit punojnë për nxjerren e viktimës nga makina

18:11, 07/12/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec, ku për pasojë, dyshohet se një person ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur tek kryqëzimi i fshatit Rrëmbec ku një automjet ka dalë nga rruga.

Automjeti zuri poshtë drejtuesin, e për pasojë ky i fundit ka humbur jetë.

Më poshtë ju sjellim foto dhe video ekskluzive nga vendngjarja ku forcat zjarrfikëse po punojnë për nxjerrjen e trupit poshtë makinës.

Pamjet janë të rënda, ndërsa sipas informacioneve paraprake, viktima është shtetasi Keli Bode.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco