VIDEO EKSKLUZIVE/ Atentat me tritol në Tiranë, shpërthimi i fuqishëm shkakton panik te qytetarët

VIDEO EKSKLUZIVE/ Atentat me tritol në Tiranë, shpërthimi i fuqishëm shkakton panik te qytetarët

23:58, 06/12/2019
A+ Aa A-

Një shpërthim tritoli ka trondiur Tiranën mesnatën e sotme.

Ngjarja e rëndë është shënuar pranë Kopshtit Botanik, pranë një bar kafeje.

Shpërthimi shkaktoi frikë dhe panik te banorët, ndërsa policia mbërriti menjëherë në vendngjarje.

Ende nuk dihet objektivi i atentatit dhe nëse ka persona të lënduar.

Më poshtë video ekskluzive e Syri.net:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco