Momenti i tërmetit të 26 nëntorit në nje banesë në Durrës

Momenti i tërmetit të 26 nëntorit në nje banesë në Durrës

10:09, 06/12/2019

Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor shkaktoi dhjetëra viktima dhe me qindra të plagosur.

Në këtë video të shkurtër tregohet një banesë në Durrës gjatë tërmetit

Ky është momenti kur një tërmet i fortë goditi Shqipërinë në orët e para të së martës (26 nëntor).

Pamjet tregojnë një llambë tavani që lëkundet nga njëra anë në tjetrën, ndërsa tërmeti 6.4 goditi një pjesë të Shqipërisë. /liveleak.com/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco