Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës

Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës

17:05, 05/12/2019

Një aksident ma ndodhur pranë QTU-së në autostradën Tiranë-Durrës.

Dëshmitarët nga vendngjarja kanë bërë të ditur se janë përplasur 6 makina me njëra-tjetrën.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar, por dëmet materiale janë të shumta.

Drejt vendit të ngjarjes kanë shkuar ambulanca dhe policia.

Vijon ...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco