Atentati ndaj dy vëllezërve, kush janë viktima dhe i plagosuri

Atentati ndaj dy vëllezërve, kush janë viktima dhe i plagosuri

21:06, 04/12/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tepelenë, ku dy vëllezër janë bërë pre e dy atentateve të ndryshme.

Artur Bresha është vrarë në një pikë inertesh ku punonte si roje, ndërsa vëllai i tij Artan Bresha, i njohur për precedentët në trafikun e drogës, ka mbetur i plagosur rëndë në një tjetër atentat, në një dyqan, po në Tepelenë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco