Kamerat e sigurisë tregojnë sa zgjati tërmeti 6.4 ballë

Kamerat e sigurisë tregojnë sa zgjati tërmeti 6.4 ballë

18:27, 04/12/2019

Sa zgjati realisht tërmeti i 26 nëntorit?

Kjo është pyetja që vazhdon të ngrihet mes qytetarëve të Durrësit dhe Tiranës, që mëngjesin e asaj të marte kur panë tmerr me sy.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, marrë nga kamerat e sigurisë së një biznesi në Durrës, lëkundjet e tokës kanë qenë me të vërtetë shumë të forta dhe të frikshme...

Për më tepër, shihni pamjet e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco