Pse u dashka dënuar Xhuljana?! Lexojini mesazhet e saj, pa koment

Pse u dashka dënuar Xhuljana?! Lexojini mesazhet e saj, pa koment

12:39, 02/12/2019

E reja, Xhuliana Aliaj eshte liruar sot nga Gjykata e Durresit, pasi u ndalua nga policia.

25-vjeçarja, banore e Durrësit, u arrestua nga Drejtoria e Antiterrorit më 29 nëntor 2019 për 'shkrimet me përmbajtje të rreme dhe jo të vërteta, duke kryer kështu përhapje të panikut nëpërmjet efekteve të këtyre lajmeve'. 

Por, çfarë shkroi Xhulajana Aliaj në Fb, nga data 26 nëntor e tërmetit deri ditën e arrestimit dhe për të cilat, u dashka të dënohet?!

Lexuesi ta gjykojë vetë:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ili02/12/2019 17:03

Nuk shoh asnje lloj tentative per perhapje paniku. Thjesht ca te verteta qe dikujt mund ti djegin.

N02/12/2019 14:15

Ky quhet terror sepse ka thene te verteten ? Epo e ka oligarkia kete te keqe. Do ta mbane pushtetin medoemos.

N02/12/2019 14:00

Ky quhet terror sepse ka thene te verteten ? Epo e ka oligarkia kete te keqe. Do ta mbane pushtetin medoemos.

And celmeta02/12/2019 13:48

Edhe ca se punoka per vatikanin as i intereson njeriu kjo pjes

Shto koment

Denonco