Të gjithë në një afishe vdekje/ Lajmërimi tragjik për familjen Lala që njofton ditën e varrimit

Të gjithë në një afishe vdekje/ Lajmërimi tragjik për familjen Lala që njofton ditën e varrimit

18:35, 29/11/2019

Është padyshim një nga tragjeditë më të rënda ajo që ka goditur familjen Lala, e cila humbi 8 pjesëtarë të familjes.

Familja Lala mësohet se ishte me origjinë nga Dibra, por kishte vite që jetonte në  Durrës.

Ditën e nesërme në orën 11.00, Pallatin e Kulturës në Durrës do të kryhen homazhe për familjen ku do ti jepet lamtumira Sahadetës, Ilirit, Marjetës, Griseldës, Amalias, Emiljos , Dionisës dhe Enisit.

Image

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco