Ndërron jetë edhe Saimir Gregu, numri i viktimave shkon në 24

Ndërron jetë edhe Saimir Gregu, numri i viktimave shkon në 24

08:07, 27/11/2019

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 31-vjeçari Sajmir Gregu, banues në Thumanë.

Lajmin e dhanë familjarët e tij.

Ai doli i gjallë nga rrënojat pas nënës dhe vajzës së tij, të cilat nuk i mbijetuan dot tërmetit.

Sipas informacioneve paraprake, 24 persona kanë humbur jetën, 650 janë lënduar dhe 45 janë shpëtuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco