Kaos në organizim/ Gazetari i SYRI TV ndihmon të moshuarën të marrë ushqime dhe batanije

Kaos në organizim/ Gazetari i SYRI TV ndihmon të moshuarën të marrë ushqime dhe batanije

23:09, 26/11/2019

Gazetari i kronikës në Syri TV, Denis Tahiri i ka ardhur në ndihmë të një moshuareje, e cila nuk po mund të merrte ushqime dhe batanije për të afërmit e saj të sëmurë.

Kaosi me organizimin në shpërndarjen e ndihmave në stadiumin e Durrësit, “Niko Dovana”, u zgjidh falë ndërhyrjes së gazetarit.

Keqmenaxhim jo vetëm në kërkim-shpëtimin e personave nën rrënoja, por edhe në shpërndarjen e ndihmave.

Ja pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shqipe27/11/2019 00:25

PSE DO BATANIJE PLAKA ME INVALID SEPSE EDI RAMA THA QE DO I COJNE NEPER HOTELE. CI DUHEN BATANIJET. EDI RAMA SI GJITHMON BEN TV SHOW DHE POPULLIN E LE NE MESHIR TE FATIT. PROBLEM PLAKA PER NJE BATANIJE! SHTETI DUHET TE KET BATANIJE , A KA USHTRIA BATANIJE KU I KA? TI COJNE NJEREZIT NEPER HOTELE E TI PAGOJ RAMA LEKET.

Shto koment

Denonco