VIDEO/ Mos e humbisni, shqiptari përplaset nga shoferja austriake, por ja çfarë bën ajo, mundohet te...

VIDEO/ Mos e humbisni, shqiptari përplaset nga shoferja austriake, por ja çfarë bën ajo, mundohet te...

08:24, 19/11/2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje.

Në videon e xhiruar nga shqiptarët, të cilët ishin goditur nga një shofere austriake, shihet se ajo tenton të ikë nga vendi i ngjarjes.

Ndonëse shqiptarët i thonë se polica janë rrugës për të ardhur në vendin e ngjarjes, shoferja austriake e cila duket të jetë e dehur, nuk i dëgjon dhe ik, por disa metra më larg shkakton aksident tjetër, transmeton Zëri.

Në video dëgjohen shqiptarët duke folur shqip, ndërsa videon në Facebook për pak orë e kanë shikuar rreth një milion persona.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco