Dy viktima në pak minuta/ Pas Elbasanit, aksident tragjik edhe në Kavajë

Dy viktima në pak minuta/ Pas Elbasanit, aksident tragjik edhe në Kavajë

18:19, 18/11/2019

Shënohet viktima e dytë brenda pak minutave. Pas aksidentit fatal në Elbasan, ku humbi jetën këmbësori 60-vjeçar, një tjetër rast tragjik është regjistruar pak minuta më parë në Kavajë.

Në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç. 

Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje. 

Kavajë/Informacion Paraprak

Rreth orës 17:40 në rrugën dytësore të Malit të Robit, automjeti me drejtues shtetasin B. F ka përplasur çiklistin G. L., 52 vjeç.

Si pasojë e përplasjes, çiklisti shtetasi G. L si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Drejtuesi i automjetit shtetasi B. F është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

https://www.syri.net/kronike/295274/aksident-me-vdekje-ne-elbasan-makina-perplas-kembesorin-arrestohet-47-vjecari/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco