VIDEO/ Trafik i çmendur! Çfarë po ndodh në hyrje-daljet e Tiranës...

VIDEO/ Trafik i çmendur! Çfarë po ndodh në hyrje-daljet e Tiranës...

17:03, 17/11/2019

Sfida e orës 20:45, Shqipëri-Francë dhe masat e marra nga policia, kanë shkatuar kaos me trafikun në hyrje-daljet e Tiranës.

Siç shihet në videone  mëposhtme, të siguruar nga Syri.net, vargu i makinave është shumë i madh, ndërsa çuditërisht nuk ka prani të forcave të policisë rrugore për të vendosur rregull.

Raportohet se, hyrja për në Tiranë, pranë TEG dhe aksi nga Rinasi në drejtim të kryeqytetit, janë më problematikët. /Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco