FOTO/ Ky është bashkëshorti i Marsida Qatjas, i dënuar për drogë në Gjermani

FOTO/ Ky është bashkëshorti i Marsida Qatjas, i dënuar për drogë në Gjermani

16:57, 16/11/2019

Marsida Qatja, 30-vjeçarja nga Kavaja, e cila pushtoi mediat e shkruara dhe vizive pas ngjarjes së rëndë në banesën e saj, ku mbeti i vrarë shtetasi Dritan Haxholli, vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se fundi se është kthyer nga Gjermania, bashkë me djalin e vogël, ku ka takuar bashkëshortin e saj, i cili vuan dënimin në një prej burgjeve atje, i dënuar për trafik droge.

Përmes një fotoje në rrjet, Marsida Qatja ka treguar për herë të parë fytyrën e bashkëshortit të saj, teksa shfaqet duke komunikuar përmes chat-kameras.

Dritan Haxholli u vra nga Bledar Toçi në shtëpinë e Qatjas, ndërsa mediat aluduan se mes viktimës dhe Marsidës kishte një histori dashurie, megjithatë në deklaratat e shumta ajo gjithnjë e mohonte këtë fakt, duke u shprehur se kishte një marrëdhënie të mirë me burrin e saj.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco