Zbardhet vetëvrasja e një gruaje në Tiranë

Zbardhet vetëvrasja e një gruaje në Tiranë

15:29, 16/11/2019

Trupi i pajetë i një gruaje 34 vjeçe është gjetur i pajetë në shkallët e emergjencës së një hoteli në Tiranë.

Sot Policia e Tiranës ka zbardhur një ngjarje të ndodhur dy ditë më parë.

Nga pamjet e kamerave, policia thotë se kemi të bëjmë me një vetëvrasje.

Njoftim i Policisë së Tiranës:

Në lidhje me ngjarjen, ku më datë 14.11.2019, u gjet një shtetase e pajetë në shkallët e emergjencës së një hoteli në Tiranë, nga veprimet  të kryera nga grupi hetimor si dhe këqyrja e pamjeve filmike rezultoi se:

Turpi i pajetë i përkiste shtetases  G. V.,34 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor, ku në kushte të rënduara psikologjike është vetëhedhur nga kati i 12-të i shkallëve të emergjencës të hotelit, për  pasojë ka ndërruar jetë.

Materialet u referuan në Prokurori për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco