FOTO/ 5 vetura dhe një kamion, aksident i shumëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës

FOTO/ 5 vetura dhe një kamion, aksident i shumëfishtë në autostradën Tiranë-Durrës

23:38, 15/11/2019

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Nga vendngjarja raportohet se në aksident janë përfshirë pesë makina dhe një kamion.

Fotot e publikuara nga Tiranapost.al, makinat e dëmtuara, ndërsa fatmirësisht nuk flitet për viktima.

Nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndonjë parakalim i gabuar, shpejtësia tej limiteve apo arsye tjetër. 

Ndërkohë që nuk ka ende asnjë informacion zyrtar nga policia.

FOTO nga aksidenti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco