Kapen 15 klandestinë në Kukës, donin të shkonin në Kosovë Foto ilustruese

Kapen 15 klandestinë në Kukës, donin të shkonin në Kosovë

11:16, 15/11/2019

Policia e Kukësit ka kapur 15 klandestinë të cilët kishin destinacion Kosovën.

Klandestinë me shtetësi kurde dhe siriane u kapën tek ura e Drinit të Zi mbrëmjen e djeshme.

Në mesin e klandestinëve janë 4 gra e fëmijë. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco