Tiranë/ Gjendet një trup i pajetë tek ‘Brryli’

Tiranë/ Gjendet një trup i pajetë tek ‘Brryli’

08:30, 15/11/2019

Një ngjarjë e rëndë shënohet gjatë mëngjesit të sotshëm në kryeqyet.

Në Tiranë, është gjetur trupi i pajetë i një personi tek ''Brryli''.

Trupi i perket një mashkulli

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco