VIDEO e regjistruar LIVE/ Aksident i frikshëm në Sarandë

VIDEO e regjistruar LIVE/ Aksident i frikshëm në Sarandë

14:29, 14/11/2019

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Sarandë.

Siç edhe duken në pamjet një makinë për shkaqe ende të panjohura ka dalë nga rruga dhe pasi ka kaluar nëpër kanale, ka hipur sipër hekurave që kufizojnë rrugën.

Aksidenti i frikshëm ka ndodhur në rrugën Konispol-Sarandë.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar ky aksident edhe pse nga pamjet, duket se ka vetëm dëme materiale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco