Merr flakë gjatë natës makina luksoze në Elbasan, dyshimet…. Foto ilustruese

Merr flakë gjatë natës makina luksoze në Elbasan, dyshimet….

08:59, 14/11/2019

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka rënë zjarr  në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A., në qytetin e Elbasanit.

Mjeti  ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht.

Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.  Grupi hetimor vijon punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka rënë zjarr  në mjetit tip “Range Rover”, në pronësi të shtetasit M.A., Mjeti  ishte i parkuar në rrugë pranë banesës dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht. Nga hetimi paraprak dyshohet se zjarri është aksidental.  Grupi hetimor vijon punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco