VIDEO/ 'U zgjuam nga gazi lotsjellës, s'i morëm dot librat e shkollës': Rrëfimi i fëmijëve mbi gërmadhat e Unazës

VIDEO/ 'U zgjuam nga gazi lotsjellës, s'i morëm dot librat e shkollës': Rrëfimi i fëmijëve mbi gërmadhat e Unazës

13:09, 13/11/2019

"U zgjuam nga gazi lotsjellës, nuk kemi marrë as librat e shkollës". Fëmijet e Astirit rrëfejnë tmerrin e përjetuar dhe dhunën e Policisë, që i nxori nga shtëpia dhe ua shembi atë. Ndiqni kronikën e gazetarit Ermal Rizaj të SYRI.TV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz13/11/2019 14:49

Vetem per keta femije, per keta engjej Zoti marrte hak, ishalla ja u shperblen ne femijet tuaj, o zorraxhinjte e ridhjerjes edveriste, o horra dhe morra te kuq, pasardhes te bastardeve komuniste, bij kurvash te kuqe!

Shto koment

Denonco