Aksidenti i frikshëm/ Përplasen dy makina në Bulevard, njëra hyn brenda dyqanit

Aksidenti i frikshëm/ Përplasen dy makina në Bulevard, njëra hyn brenda dyqanit

09:47, 13/11/2019

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Korçë, ku një prej mjeteve ka përfunduar në një dyqan. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin ‘Republika’.

Raportohet se në aksident u përfshinë dy mjete, ku si pasojë e përplasjes me njëri-tjetrën, njëri prej tyre devijoi duke u përplasur me fasadën e një dyqani. Nga përplasja nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale


Ndërkohë kjo përplasje ka shkaktuar panik të qytetarët dhe punonjësit e dyqaneve që ndodhen në këtë bulevard. Policia, e cila aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco