VIDEO/ Automjeti merr flakë në qendër të Tiranës

VIDEO/ Automjeti merr flakë në qendër të Tiranës

17:16, 12/11/2019

Një automjet është djegur para pak minutash në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në rrugën ‘Sami Frashëri’.

Nuk ka ende të dhëna lidhur mbi shkaqet e këtij incidenti.

Ndërkohë që në vendngjarje kanë mbërritur forca policie dhe zjarrëfikëse që kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco