VIDEO/ Vlorë, merr flakë automjeti në levizje

VIDEO/ Vlorë, merr flakë automjeti në levizje

12:16, 12/11/2019

Përfshihet nga flaket një automjet ne rrugën transballkanike Vlorë. Automjeti tip Peugeot ka qenë në levizje në momentin kur është përfshirë nga flakët.

Në vendngjarje policia dhe zjarrfikësja, ndërsa fatmirësisht nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Nga policia konfirmohet se behet fjalë për një shkendijë elektrike në automjet, megjithatë policia Po heton shkaqet e përfshirjes nga zjarri të automjetit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco