VIDEO/ Me pamje, shikoni dhunën policore ndaj banorëve të unazës së re

VIDEO/ Me pamje, shikoni dhunën policore ndaj banorëve të unazës së re

10:06, 12/11/2019

IKMT ka nisur sot shembjen e banesave tek Unaza e Re me mbështetjen e qindra forcave policore të cilat janë vendosur në zonë që prej orëve të para të mëngjesit.

Përplasja e policisë me banorët ka qenë e fortë ku janë përdorur bomba molotov dhe gaz lotsjellës nga të dyja palët.

Në videon e publikuar gjatë ndërhyrjes së policisë duke momenti kur FNSH përpiqet të shpërndajë banorët duke shkaktuar panik dhe frikë tek ata.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz12/11/2019 14:43

Robt ku ti keni o rracq... qe i bindeni nje krimineli si Edver Taqi Haleja! Ke po sulmoni o horra qe quheni polici, ata qe mbrojne shtepit e tyre, gra pleq e plaka e femije, o mos e pafshi driten e diellit! Per ke e beni kete terror, per te grabitur bythqirat e ridhjerjes me 20 milion euro km. Ju rent ne shtepit tuaja kjo mynxyr qe po boni kunder ketyre njerzve qe mbrojne strehen e femijve te tyre qe e kan ndertu me gjak. Po ju horra te policise qe ju bindeni horrave te qeverise, a keni femije ju, a keni dhemshuri prinderore?! Ndalni doren kunder popullit tuaj sa nuk esht vone, mos hyni ne hasmeri me popullin tuaj per hajdutet e pushtetit kriminal te Edver Taqi Krimit!

sander lleshi12/11/2019 13:40

shtet kurvar sepse kemi popull kurve

Albi12/11/2019 12:22

Ropt o shtet kurve, polica kurva qe qelloni njerzit qe ju mbajne me buk. Ropt ropt ku ti keni

t12/11/2019 11:00

FNSh nuk eshte krijuar per terrorizuar popullin e thjeshte apo protestuesit,po per te eliminuar e neutralizuar kriminelet.Vafshi ne te sémes o vegla te ndyra te kryekriminelit.

t12/11/2019 11:00

FNSh nuk eshte krijuar per terrorizuar popullin e thjeshte apo protestuesit,po per te eliminuar e neutralizuar kriminelet.Vafshi ne te sémes o vegla te ndyra te kryekriminelit krominelet

Lola12/11/2019 10:11

Nuk keni ndonje kallash aty more njerez?

Shto koment

Denonco