Aksident i rëndë dy të plagosur, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë. Emri

Aksident i rëndë dy të plagosur, 20-vjeçarja në gjendje të rëndë. Emri

09:22, 12/11/2019

Aksident i rëndë është regjistruar në mesnatë në Elbasan, ku për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ndodhi në rrugën e Krastës në periferi të qytetit të Elbasanit. Burime jo zyrtare bënë me dije se të plagosur kanë mbetur shoferi si dhe një 20-vjeçare, e cila ishte pasagjere në mjet.

Mësohet se Elda Samurri ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, e cila është transportuar me urgjencë për në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Deri më tani nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja në fjalë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco