Motori përfundon në kanal, në gjendje të rëndë drejtuesi

Motori përfundon në kanal, në gjendje të rëndë drejtuesi

18:48, 11/11/2019

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites së sotme në rrugët e Shqipërisë.

Një motor ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Merqi të Lezhës.

Drejtuesi i mjetit është dërguar në spital, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco