Makina merr flakë në ecje, ja dyshimet e para Foto ilustruese

Makina merr flakë në ecje, ja dyshimet e para

15:27, 11/11/2019

Një makinë është djegur gjatë mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit.

Automjeti ka qënë në lëvizje kur ka shpërthyer në flakë. Dyshohet se shkak ka qënë një defekt elektrik. Fatëmirësisht, shoferi nuk ka mbetur i lënduar.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për normalizimin e situatës dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco