Pak minuta shi dhe rrugët totalisht të pakalueshme. Ja ç'po ndodh në Vlorë

Pak minuta shi dhe rrugët totalisht të pakalueshme. Ja ç'po ndodh në Vlorë

21:35, 09/11/2019

Mjafton disa minuta shi dhe qyteti i Vlorës përmbytet.

Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme.

Siç shihet në videot e mëposhtme, të siguruara nga Syri.net dhe që tregojnë situatën aktuale, zona e Skelës është totalisht nën pushtetin e ujit duke sjellë probleme për automjetet dhe qytetarët pasi rrugët janë totalisht të pakalueshme.

Por siç raportohet nga qyteti bregdetar, edhe në lagjje të tjera qytetarët po hasin të njëjtin problem. /Syri.net

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco