VIDEO/ Aksident fatal në Lezhë, një i vdekur nga përplasja e makinës me motorin, dalin pamjet Pamje nga vendi i aksidentit në Balldre

VIDEO/ Aksident fatal në Lezhë, një i vdekur nga përplasja e makinës me motorin, dalin pamjet

15:14, 09/11/2019

Një aksident me vdekje ka ndodhur në mesditë në aksin Lezhë - Shkodër, në afërsi të vendit të njohur si Pusi i Shytit. Mësohet se është përplasur një automjet me një motor dhe nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person. Nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Ndiqni pamjet nga SYRI TV.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco