Emërohen 24 shefat e rinj të Policisë së Burgjeve, ndër ta dy femra

Emërohen 24 shefat e rinj të Policisë së Burgjeve, ndër ta dy femra

14:28, 09/11/2019

Emërohen shefat e rinj të Policisë së Burgjeve: 24 drejtuesit që do të përgjigjen për sigurinë e rendin nga institucionet e vuajtjeve të dënimit . Ata i janë nënshtruar një kontrolli paraprak në lidhje me pastërtinë e figurës, pasurinë dhe anën profesionale. Drejtuesit e rinj janë: 

1  Burrel        Kadri Koxha

2  Ali Demi    Mimoza Rumano

3  Kukës        Mentor Rada

4  Tepelenë   Het’hem Llapi

5  Krujë         Lulzim Haxhia

6  Sarandë    Artur Musta

7  Kavajë       Mina Velo

8  Fier           Bashkim  Meçe

9  Berat         Ilia Papa

10  Korçë       Altin Gusho

11  Tropojë   Selim Selimaj

12  Peqin      Hysni Ndreu

13  Spitali Burgjeve   Elona Prespa

14  Jordan Misja   Nikolin Gjonpali

15  Shkodër    Tofik Sinani

16  Lezhë       Zydi Katroshi

17  Vlorë      Lefter Shehu

18  Durrës    Gëzim Gjoni

19  Lushnjë   Syrja Malasi

20  Fushë Krujë    Fatos Dosti

21  Vaqarr          Agim Tafaj

22  Elbasan      Fatjom Sadiku

23   Mine Peza   Ferdinand Preçi

24   Rrogozhinë    Fatmir Kacelli

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco