Kejvina përdorte supermakinën e ‘Darës’ së Krujës/ Zbardhen të tjera detaje

Kejvina përdorte supermakinën e ‘Darës’ së Krujës/ Zbardhen të tjera detaje

09:06, 09/11/2019

Vazhdon historia e vajzave të ekranit që ‘takohen’ me botën e krimit. Këtë herë është velina Kejvina Kthella, e cila është marrë në pyetje pas atentatit të Shkozetit.

Ajo është pyetur për shkak të miqësisë me Redjan Rrajën, të arrestuarin për ngjarjen e rëndë.

Burime policore thanë për gazetën Panorama se modeles i është sekuestruar telefoni dhe mund të merret sërish në pyetje nëse do jetë e nevojshme.

Prokuroria shpreson që të zbulojë të dhëna për lëvizjet e 34-vjeçarit.

Ndërkohë, mësohet se 24-vjeçarja kishte komunikime të shpeshta me Rrajën, që njihte edhe si ‘Dara’ i Krujës.

Sipas gazetës Panorama, modelja kishte në përdorim një supermakinë luksoze në pronësi të Rrajës.

Para pak kohësh, në një intervistë televizive, Kthella ishte shprehur se kërkon që të ketë një partner që ka më shumë para se ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tani13/11/2019 17:41

Mos e shani gocen...ajo eshte e bukur.

Drini09/11/2019 13:15

Asgje me shume se nje injorante. Kllef shfryrje nje perdorimshme si pjatat e homless

Amerikani. 09/11/2019 13:13

Ah kjo bithpalara as me sapun 15 lekesh qe I bante vetullat me boje kepucesh nga fabrika e zdrales se Shkodres po e cuani Vip . Kjo eshte HIP gomar nje taketuke per te shfryre hallatet e krimit. Ata hyjne me force nga dashnoret e droges dhe shefat e Tv jane te detyruar ti promovojne per ti shkedhyer me mire. Vetingu duhet ne media kjo eshte marimanga me e helmet e shoqerise shqiptare. Yrr he osmane te qelbur!

Shqiptari09/11/2019 11:29

Qenka legalizuar prostitucioni ne Shqiperi!!!! Apo ka ndryshuar forme, nga prostitucion klasik me shtepi publike apo kup-lara neper vende te caktuara ose te quajtura "Zogu i Zi" ne cdo qytet te Shqiperise si ne kohen e Mbretit Zog, na qenka kthyer ne prostitucion modern, per te ruajtur "pastertine morale" te kombit tone, si "mikja" e filanit, "mikja" e deputetit, "mikja e ministrit", "mikja" e drejtorit, "mikja" e kryetarit te bashkise, "mikja" e shefit te policise, "mikja" e pronarit, "mikja" e Frangajt, "mikja" e Blushit, "mikja" e Irfanit, "mikja" e Olsit, "mikja" e Mero gelbazes, "mikja" e kriminelit te forte!!!!

Shto koment

Denonco