'O Andi...'! Lotë dhe britma në Spitalin e Traumës/ Momenti kur familjarët e shoferit të prokurorit marrin lajmin

'O Andi...'! Lotë dhe britma në Spitalin e Traumës/ Momenti kur familjarët e shoferit të prokurorit marrin lajmin

20:04, 07/11/2019

Gjashtë ditë pas atentatit të Prokurorit Arjan Ndoj ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, shoferi i tij, shtetasi Andi Maloku.

Maloku nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të marra nga breshëria e plumbave pasditen e 1 nëntorit në mbikalimin e Shkozetit.

Me ndarjen e tij nga jeta, tashmë Krimet e Renda do të ndryshojnë edhe rrjedhën e hetimeve.

Për të arrestuarin e vetëm për momentin për këtë ngjarje, Redjan Raja nuk do të kemi akuzën e tentativës së vrasjes, por atë të vrasjes.

Më poshtë keni pamjet nga Spitali i Traumës në Tiranë gjatë momentit kur familjarët e Malokut marrin lajmin e kobshëm...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco