E FRIKSHME/ Aksidenti tragjik në tunelin Tiranë-Elbasan, ja si ka përfunduar makina

E FRIKSHME/ Aksidenti tragjik në tunelin Tiranë-Elbasan, ja si ka përfunduar makina

22:27, 19/10/2019

Publikohen pamjet e para nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik, mbrëmjen e sotme, në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë, tip Fiat, me targa të huaja.

Për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Viktima u dërgua në morgun e Spitalit të Elbasanit, ndërsa ende nuk është bërë i ditur emri i tij.

Foto nga vendngjarja:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco