Makinë e përmbysur, dy të plagosur rëndë dhe.../ Pamje të reja nga aksidenti në Tiranë

Makinë e përmbysur, dy të plagosur rëndë dhe.../ Pamje të reja nga aksidenti në Tiranë

22:13, 18/10/2019

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Sauk – Tiranë.

Dy automjete janë përplasur me njëri – tjetrin dhe për rrjedhojë dy persona janë plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe as gjendja shëndetësore e të plagosurve.

Informacioni paraprak i Policisë:

Aksident në aksin rrugor Sauk – Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Sofra e Ariut.

Në aksident janë përfshirë dy automjete sipas informacioni paraprak janë dy të plagosur të cilët janë dërguar në Spitalin e Traunës.

Pamje nga vendngjarja:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco