VIDEO/ Aksident i rëndë në Tiranë, raportohet për disa të plagosur

VIDEO/ Aksident i rëndë në Tiranë, raportohet për disa të plagosur

20:32, 18/10/2019

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në rrugën e Elbasanit, në Tiranë.

Si pasojë e përplasjes, makina është përmbysur, ndërsa raportohet për disa të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe gjendja shëndetësore e ë plagosurve, ndërsa policia dhe ambulanca gjenden në vendngjarje.

PAMJE NGA VENDNGJARJA:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco